HAKKIMIZDA

T. C. Gençlik ve Spor Bakanlığı

İzmir Dans Atölyesi

MISYON VE TARIHÇE

2014 yılında Karşıyaka'daki küçük okulunda derslere başlayan İzmir Dans Atölyesi, Goşi Ilgaz ve Gürkan Görmez tarafından kuruldu. Kuruluşunun üçüncü yılında Ataşehir'deki merkezi de faaliyete geçirdi. Sporun, müziğin, sanatın en çok güzel İzmir'e yakıştığını düşünen Goşi ve Gürkan, dans sporu kültürünü tanıtma ve yaygınlaştırma hedefiyle çıktıları bu yolda binlerce İzmir'li danssevere danstaki ilk adımlarını öğretmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. İzmir Dans Atölyesi'nde dans sporu branşının yanı sıra Latin Dansları, Salon Dansları, Hip Hop, Bale, Halk Dansları, Düğün Dansları gibi branşlarda dersler verilmektedir.

EGITMENLERIMIZ

GOŞİ ILGAZ GÖRMEZ

DANS SPORU

GÜRKAN GÖRMEZ

DANS SPORU

2004 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Biyoloji bölümünden 2.likle mezun oldu. Yüksek lisansını ODTÜ Biyoloji Öğretmenliği'nde pedagojik formasyon alarak tezsiz olarak tamamladı. 2007 yılında Fullbright bursuyla biyoloji stajyer öğretmeni olarak  Amerika Birleşik Devletleri Iowa Eyalet Üniversitesi'ne gitti. ODTÜ Biyoloji Öğretmenliği bölümünde doktorasını da 2014 yılında TUBİTAK Yurtiçi Doktora Bursiyeri olarak bitirdi. 2001-2013 yılları arasında ODTÜ Eşli Danslar Topluluğu'nun sporculuğu, baş antrenörlüğü, gösteri koordinatörlüğü ve koreograflığını yaptı. 2010 yılında milli sporcu olarak ülkemizi dünya kupasında temsil etti. 2011 yılında Dans Sporu Türkiye A Klasman birinciliği kazandı. Ankara'da, TED Ankara Koleji, Bilim Koleji, ODTÜ Koleji gibi önde gelen okullarında dans kulübü eğitmenliği yaptı. 2013 yılında İzmir'e taşındı, İzmir Dans Atölyesi'ne eşiyle beraber hayat verdi. 2014 yılından bu yana TED Aliağa Koleji, Özel Çakabey Okulları, Piri Reis Okulları gibi önde gelen okullarında dans kulübü eğitmenliği yaptı. Dünya Dans Sporları Federasyonu (WDSF) uluslararası hakemi, Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF) ulusal hakemi ve 2. kademe dans sporu branşı antrenörüdür.

2003 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde (ODTÜ) Metalürji ve Malzeme Mühendisliği'ni  bitirdi. ODTÜ Beden Eğitimi ve Spor Bölümü'nde Spor Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Aynı bölümde halen doktora eğitimini sürdürmektedir. 2001-2013 yılları arasında ODTÜ Eşli Danslar Topluluğu'nun sporculuğu, baş antrenörlüğü, başkanlığı ve koreograflığını yaptı. 2010 yılında milli sporcu olarak ülkemizi dünya kupasında temsil etti. 2011 yılında Dans Sporu Türkiye A Klasman birinciliği kazandı. Ankara'da ODTÜ Koleji, Bilim Koleji gibi Ankara'nın önde gelen okullarında dans kulübü eğitmenliği yaptı. 2013 yılında İzmir'e taşındı, İzmir Dans Atölyesi'ne eşiyle beraber hayat verdi. İzmir'de de Özel Çakabey Okulları, Tevfik Fikret Okulları gibi önde gelen okullarda dans kulübü antrenörlüğü yaptı. Dünya Dans Sporları Federasyonu (WDSF) uluslararası hakemi, Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF) ulusal hakemi ve 2. kademe dans sporu branşı antrenörüdür. Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF) ulusal hakemi ve TDSF 2. kademe dans sporu branşı antrenörüdür. 

© 2023 by Name of Template. Proudly created by Goşi with Wix.com
 

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Blogger Social Icon

SOSYAL AĞLARDA IDA:

BİZE ULAŞIN:

8229/1 Sokak

Odin iş Merkezi No: 26 Kent Hastanesi Yanı Ataşehir Çiğli

ÇALIŞMA SAATLERİ

(Haziran - Eylül ayları arasında Pazartesi'den Cuma'ya 09.00-19.00 arası açığız.)

PAZARTESİ - CUMA

13.00 - 21.00

CUMARTESİ - PAZAR

09.00 - 18.00

ADRES

0 232 3862299
0 534 9145582

TELEFON

Bize ulaşın: